Untitled
Orgány obce

  starosta obce

 František Kadlec

  Místostarostka obce

: Emilie Brezniaková

  Členové rady obce

: Libor Filo

 

: Mgr. Helena Paschkeová

 

: Jaroslav Horsák

Jednací řád rady obce

 

Zvolení členové zastupitelstva :

Kandidátní listina

Kandidát

Navrhující
strana

Politická
přísluš.

Hlasy

Pořadí
zvolení

číslo

 Název

poř.
číslo

 Příjmení, jméno, tituly

věk

abs.

v %

1

Nezávislí kandidáti Skorošice

1

Andělová Ludmila Mgr. Bc.

51

NK

BEZPP

178

8,94

1

1

Nezávislí kandidáti Skorošice

3

Paschkeová Helena Mgr.

42

NK

BEZPP

161

8,09

2

1

Nezávislí kandidáti Skorošice

7

Beťáková Dagmar

38

NK

BEZPP

158

7,93

3

1

Nezávislí kandidáti Skorošice

2

Bandík Martin Ing.

42

NK

BEZPP

157

7,88

4

1

Nezávislí kandidáti Skorošice

4

Anděl Josef Ing.

56

NK

BEZPP

155

7,78

5

1

Nezávislí kandidáti Skorošice

5

Filo Libor

36

NK

BEZPP

141

7,08

6

1

Nezávislí kandidáti Skorošice

6

Hadwiger Rudolf

56

NK

BEZPP

143

7,18

7

2

PRO KRÁSNOU OBEC

2

Brezniaková Emílie

53

STAN

BEZPP

153

9,05

1

2

PRO KRÁSNOU OBEC

10

Langer Martin

34

NK

BEZPP

151

8,93

2

2

PRO KRÁSNOU OBEC

3

Solodujev Vladimír

42

STAN

BEZPP

136

8,04

3

2

PRO KRÁSNOU OBEC

1

Kadlec František

64

STAN

BEZPP

128

7,57

4

2

PRO KRÁSNOU OBEC

5

Niko Michal

54

STAN

BEZPP

125

7,39

5

2

PRO KRÁSNOU OBEC

4

Šuba Josef

54

STAN

BEZPP

103

6,09

6

3

KSČM

7

Horsák Jaroslav

37

KSČM

BEZPP

82

9,70

1

3

KSČM

8

Opršal Miroslav

60

KSČM

BEZPP

68

8,04

2

Jednací řád zastupitelstva obce

Výbory zastupitelstva obce zřízené 9.11.2014

  Kontrolní výbor

  předseda:

Ing. Martin Bandík

  členové:

Miroslav Opršal

 

Rudolf Hadwiger

  Finanční výbor

  předseda:

Vladimír Solodujev

  členové:

Miroslav Čecháček

 

Josef Šuba

 

Jednací řád výborů

Komise rady obce zřízená 12.11.2014

  Komise majetková a ŽP

  předseda:

Michal Niko

  členové:

Jaroslav Vítek

 

Zdeněk Zapletal

 

Komise rady obce zřízená 3.12.2014

  Komise kulturní a sociální

  předsedkyně:

Emilie Brezniaková

  členové:

Anna Kadlecová

 

Marcela Kolomarová

 

Alžběta Gömbiczká

 

Romana Čecháčková

 

Jiřina Turečková

 

Jana Nepožitková